Про підготовку та відзначення 209-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка

• 07.03.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07.03.2023 р.                                         м.Фастів                                                 № 56-од

Про підготовку та відзначення

209-ї річниці від дня

народження Т. Г. Шевченка

З метою вшанування великого духовного та національно-патріотичного значення постаті Т.Г. Шевченка для українського народу, його спадщини для зміцнення суспільної злагоди, формування у громадян національної свідомості, на виконання Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2021–2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 № 12-IV-VIІI,керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити план заходів по підготовці та відзначенню 209-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка(додаток).
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж. П.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

№                         від

План заходів по підготовці та відзначенню

209 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

№ пп Назва заходу Термін виконання Відповідальні
1.

Провести:

– молитовний сніданок за участю представників релігійних організацій Фастівської міської територіальної громади

– покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка

– виставку «Тарасовими стежками» в школі народної майстерності

Швидка Ж. П.

Єриш Н. Л.

2. На офіційному сайті міської ради та в соціальних мережах оприлюднити інформацію про заплановані заходи До 09.03.2023 Авксентюк Т. В.

3. Замовити та придбати постери для              біл-борда та квіти для покладання.

Розмістити постери на рекламному щиті міста

До 09.03.2023 Скоробогата В. В.

Чемерський О. Ю.

4. Запросити до участі у заході:

– депутатів міської ради;

До 09.03.2023

Кирсенко Н. Ю.

5. Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходів у місцях проведення заходів.

Повідомити Фастівське відділення поліції та КНП ФМР “Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги” щодо запланованих заходів

До 09.03.2023

Яровенко Ю. П.

Костюк І. М.

Скоробогата В. В.

6. Забезпечити перевезення стільців від Палацу культури до школи народної майстерності та у зворотному напрямку 09.03.2023 Матвійчук В. А.

Авраменко Ю. В.

7. Організувати та провести тематичні заходи в закладах культури:

у Фастівському державному краєзнавчому музеї»:

·         Тематична виставка «Пророк України – Шевченко»

·         Театралізований урок «Читання та оспівування поетичних творів

Т. Г. Шевченка» ;

·         Тематична лекція-захід для відвідувачів «Збулися Тараса пророчі слова»

у  Фастівському територіальному центрі культури та дозвілля:

·         Тематичний мітинг, покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка (с. Фастівець)

·         Вернісаж віршів, покладання квіті до пам’ятника ТР.Г. Шевченка (с. Клехівка)

·         Година поезії «І лине над землею Шевченкове слово» (с.Веприк)

у Борівському центрі культури та дозвілля:

• Покладання квітів до памятника Т.Г. Шевченка(смт. Борова)
  • Літературний диліжанс «Його слово стелиться барвінком» ( смт. Борова)

Скоробогата В. В.

8. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів (замовлення товарів та послуг) оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по     КЕКВ 2210, 2240. Березень, 2023 р. Скоробогата В. В.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської міської ради                    Леся ТХОРЖЕВСЬКА