Про переведення в  позачергові списки  на одержання житла особи з  інвалідністю внаслідок війни

• 22.08.2023

16.08.2023р.                                                             №334

Про переведення в  позачергові списки

на одержання житла особи з

інвалідністю внаслідок війни

***

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, звернення Шаповалова С.С., відповідно до ст. ст. 36, 39, 46 Житлового кодексу Української РСР, пп.5-1 п.46 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року № 470, п. 14 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», керуючись пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Перевести до позачергових списків на одержання житла, особу з інвалідністю внаслідок війни – ***, ХХ.ХХ.ХХХХ р.н., зі складом сім’ї 3 особи:
  • ***

Відповідно до довідки МСЕК ІІI групу інвалідності  надана 28.06.2022    року довічно, травма пов’язана із захистом Батьківщини. Нерухомого   майна у власності  *** немає, житлом не   забезпечений.

1. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на  заступника    міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань   ЖКГ.

Міський  голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК