Про переведення до першочергової черги на одержання житла Ковби Вікторії Олександрівни та її малолітніх дітей

• 16.03.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                                  № …

Про переведення до першочергової черги

на одержання  житла

Ковби Вікторії Олександрівни

та її малолітніх дітей

Враховуючи пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, заяву Ковби В.О. про переведення на першочергову чергу, рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради № 516 від 21.10.2019 року «Про надання житлової площі  та видачу ордеру на вселення Ковбі Вікторії Олександрівні», відповідно до ст.ст. 36, 37, 38, 45 Житлового кодексу України, п. 45 Постановою Ради Міністрів УРСР від 11.12.1984 № 470 « Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР»,  та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Перевести Ковбу Вікторію Олександрівну, ***., яка перебуває на квартирному обліку в позачергових списках на одержання житла, як особа з числа дітей-сиріт, згідно з рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 285 п.1 від 30.11.2012 року до першочергової черги, як багатодітну матір,  зі складом сім’ї 4 особи:

–     Ковба Вікторія Олександрівна, 1992 р.н. заявник;

• Ковба Каріна Дмитрівна***., донька;
  • Ковба Анастасія Дмитрівна, ***., донька;
  • Ковба Поліна Дмитрівна, *** донька.
  1. Контроль за виконанням  даного  рішення  покласти   на  заступника міського голови     з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                    М. В. Нетяжук