Про переведення дачного (садового) будинку Бурляй Світлани Петрівни в садівницькому товаристві «Приозерний», *** в с. Веприк Фастівського району Київської області у жилий

• 21.08.2023

від 16.08.2023 року         м.Фастів                                   №   358

Про переведення дачного (садового) будинку

Бурляй Світлани Петрівни в садівницькому

товаристві «Приозерний»,*** в с. Веприк

Фастівського району Київської області

у жилий

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 р. № 321, від 18.08.2021 р. №881 «Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки»зі змінами,на підставі заяви Бурляй Світлани Петрівни щодо переведення дачного (садового) будинку в садівницькому товаристві «Приозерний», *** в с. Веприк Фастівського району Київської області у жилий, враховуючи витяг з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про технічне обстеження Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, реєстраційний номер: ***), керуючись ст.40Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Перевести садовий будинок Бурляй Світлани Петрівни, що розташований в садівницькому товаристві «Приозерний», *** в с. Веприк Фастівського району Київської області, у жилий будинок.
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Бурляй С.П. рішення про переведення садового будинку у жилий будинок з використанням Реєстру будівельної діяльності Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК