Про передачу земельної ділянки у користування на умовах оренди для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій в с. Мотовилівка ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ»

• 14.12.2022

Р І Ш Е Н Н Я

07.12.2022                                         м. Фастів                           № 124-ХХХІІ-VІІІ

Про передачу земельної ділянки у користування на умовах оренди

для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій

в с. Мотовилівка ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ»

Розглянувши  розроблений ПП «Єдиний Центр» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0196 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, відповідно до рішення Фастівської міської ради №10/2-ХХVІ-VІІІ від 11.08.2022  року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій в с.Мотовилівка ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Юкрейн Тауер Компані», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, відомості містобудівної документації, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-5300788562022 від 14.09.2022 року, у відповідності до ст.ст. 12, 39, 40, 83, 122, 124, 125, 126, 126-1, 134, 186 Земельного  кодексу України, Закону України «Про оренду землі», рішення Фастівської міської ради №15-IХ-VІII від 15.06.2021 року «Про встановлення плати за землю», керуючись п. 34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в  Україні»,

міська   рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0196га, кадастровий номер 3224987200:02:006:0004, для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій в с. Мотовилівка ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ» за рахунок земель комунальної власності.

2.Віднести вказану земельну ділянку до категорії земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

1. Передати в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ» земельну ділянку площею 0,0196 га, кадастровий номер 3224987200:02:006:0004, для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій в с. Мотовилівка із земель комунальної власності строком на п’ять років, встановивши орендну плату у розмірі 4% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  2. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ» в місячний термін укласти договір оренди землі та здійснити державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку, зазначену у п.3 даного рішення, у відповідності до чинного законодавства.
  3. Зобов’язати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ» використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, дотримуватись вимог земельного законодавства.

Міський голова                                                                         Михайло НЕТЯЖУК