• 23.06.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 33-ІХ-VIIІ

від 15.06.2021 року

З метою раціонального використання комунального майна, враховуючи лист Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» від 28.04.2021 № 02/170 та лист Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» від 06.05.2021 № 236, керуючись ст.ст. 135-137 Господарського кодексу України, ст.ст. 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати з оперативного управління Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» в господарське відання Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» майно комунальної власності, а саме легковий автомобіль меддопомога-В УАЗ 3962 МД-ТК, державний номером АІ 79-07 АТ.
  2. Створити  та затвердити  склад комісії з приймання-передачі майна комунальної власності, згідно Додатку.
  3. Передачу вищезазначеного транспортного засобу оформити актом приймання – передачі.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                         М.В.Нетяжук

до рішення  міської ради

№ 33-ІХ-VIIІ

від 15.06.2021 року

Склад комісії із приймання-передачі

майна комунальної власності

Голова комісії:

Матвійчук Валентина Адольфівна    –  заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради,

з питань ЖКГ;

Секретар комісії:

Сідько Тамара Анатоліївна             – головний бухгалтер Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради  «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Члени комісії:

Зоренко Олена Аркадіївна                – начальник відділу житлово-

комунального господарства;

Пеньківська Ірина Вікторівна        – завідувач сектору раціонального

використання майна;

Мельниченко Анна Валеріївна         – начальник юридичного управління

Фастівської міської ради та її виконавчого  комітету;

Чемерський Олег Юрійович           – в.о. директора  комунального

підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій»;

Герасимова Тетяна Станіславівна     –  головний бухгалтер комунального

підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій»;

Головань Володимир Михайлович  – директор Комунального некомерційного

Секретар міської ради                                                      Л.І. Рудяк