• 03.09.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№  18-LХХІХ-VІІ

від  27.08.2020 року

Фастівської міської ради

Враховуючи лист фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради від 20.07.2020 року № 3-14/76, керуючись ст. 135, 136, 137 Господарського кодексу України, ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати з балансу фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради основні засоби та інші необоротні матеріальні активи (Додаток 1).
  2. Передати з балансу фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс виконавчого комітету Фастівської міської ради основні засоби та інші необоротні матеріальні активи (Додаток 2).
  3. Створити комісію та затвердити її склад по передачі основних засобів та інших необоротних матеріальних активів з балансу фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради та на баланс виконавчого комітету Фастівської міської ради. (Додаток 3)
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський  голова                                                                  М.В.Нетяжук

Додаток  3

до рішення міської ради

№  18-LХХІХ-VІІ