• 10.08.2022

Проєкт

РІШЕННЯ

Враховуючи лист Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» від 09.08.2022 №640 та лист Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» від 09.08.2022            №01-06/631, керуючись ч.1, 2 ст. 135, ст.137 Господарського кодексу України, ст. 25, ч.5 ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» передати з балансу та оперативного управління на баланс та в оперативне управління Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» модульну котельню з обладнанням, що знаходиться за адресою: вул.Глібова, 3, м.Фастів, Фастівський р-н, Київська обл. (додаток 1).
  2. Створити і затвердити  склад комісії з приймання-передачі модульної котельні з обладнанням, що знаходиться за адресою: вул.Глібова, 3, м.Фастів, Фастівський р-н, Київська обл. (додаток 2).
  3. Передачу вище зазначеного комунального майна оформити актом приймання – передачі та подати його на затвердження міському голові.
  4. Директору Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» та генеральному директору Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» забезпечити оформлення відповідних документів та внесення змін до реєстру бухгалтерського обліку.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

від

Найменування Кількість, шт.
1 Модульна котельня в металевому блок-боксі, потужність 480 кВт, модуль МН-120 (ГМКУ-480кВт з/н 08060113), в т.ч. 1
1.2 Модуль нагріву МН-120 еко «Бернард» з/н 08028655 1
1.3 Модуль нагріву МН-120 еко «Бернард» з/н 08028654 1
1.4 Модуль нагріву МН-120 еко «Бернард» з/н 08028653 1
1.5 Модуль нагріву МН-120 еко «Бернард» з/н 08028657 1
1.6 Модуль регулюючий  з/н 08022988 1
1.7 Коректор об’єму газу зКППГ 1
1.8 Лічильник газу GMS-25 1
2 Газовий лічильник КПЛГ-2.01Р №01788 1
3 Газовий лічильник ВізарG1,6 №0008053 1

Міський голова                                                                                     Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

від

Склад комісії з приймання-передачі комунального майна

Голова комісії:

ДАВИДЕНКО Олена  –   заступник міського голови з питань діяльності виконавчих

органів ради, з питань медицини;

Секретар комісії:

КОСТЮК Інна              –  начальник відділу з питань охорони здоров’я виконавчого

комітету Фастівської міської ради;

Члени комісії:

ГУЛА Оксана                   – головний бухгалтер Комунального некомерційного

підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський

ГЕРЦУН Андрій              – генеральний директор Комунального некомерційного

ДУБАС Людмила            – директор Комунального некомерційного підприємства

Фастівської міської ради «Фастівський міський

СИВАНЕНКО Ганна      – головний бухгалтер Комунального некомерційного

ПЕНЬКІВСЬКА Ірина   –  завідувач сектору раціонального використання майна

виконавчого комітету Фастівської міської ради;

ТКАЧУК Микола            – начальник технічного відділу Комунального некомерційного

ТИТАРЕНКО Віктор      – завідувач господарством Комунального некомерційного

підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський

ПЕНЬКІВСЬКА Ірина   –  завідувач сектору раціонального використання майна;

ЩУР Юлія                       –  начальник юридичного управління виконавчого комітету

Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                                     Михайло НЕТЯЖУК