Про організаційну підтримку та допомогу в проведенні велоперегонів «Вовча зграя» – Потіївка 2021

• 14.06.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  14.06.2021                                                                                                            №  163 од

Про організаційну підтримку та допомогу в

проведенні велоперегонів «Вовча зграя» – Потіївка 2021

Розглянувши звернення Пашковенка Ігоря Олександровича, щодо допомоги в проведенні велоперегонів «Вовча зграя» – Потіївка 2021, з метою популяризації здорового способу життя та залучення молоді міста до систематичних занять спортом, поліпшення загальної фізичної форми, готовності до будь-якої спортивної ситуації, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Надати організаційну підтримку та допомогу в проведенні 19 червня 2021 року велоперегонів «Вовча зграя» – Потіївка 2021.
  2. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення велоперегонів «Вовча зграя» – Потіївка 2021 (Додаток 1).
  3. Затвердити заходи з проведення велоперегонів «Вовча зграя» – Потіївка 2021» (Додаток 2).
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,  з гуманітарних   питань.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук

міського голови

від _14.06. 2021р.  №163 од

СКЛАД

Організаційного комітету з підготовки та допомоги в проведенні велоперегонів «Вовча зграя» – Потіївка 2021

Нетяжук Михайло Володимирович

Міський голова, голова організаційного комітету
Швидка

Жанна Петрівна

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,  з гуманітарних   питань, заступник голови організаційного комітету

Сіляк Вадим Володимирович головний спеціаліст відділу з питань фізичної культури та спорту, секретар організаційного комітету

Члени організаційного комітету:

Авксентюк Тетяна Володимирівна начальник відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі зі ЗМІ;

Костюк Інна Михайлівна

начальник відділу з питань охорони здоров’я;

Пашковенко Ігор Олександрович

громадський діяч, ініціатор та організатор;
Скиданенко Андрій Володимирович

начальник відділу з питань фізичної культури та спорту;
Шевчук Ігор Володимирович

директор СК «Машинобудівник»;
Шамрай Роман Михайлович начальник Фастівського районного управління  поліції (за згодою);

Тягун Олександр Миколайович завідувач сектором з питань мобілізаційної роботи

Керуючий справами ( секретар)

виконавчого комітету                                                                   Л. О. Тхоржевська

до розпорядження міського голови

№_163_ од_  від  _14.06. 2021 року

ЗАХОДИ

з проведення велоперегонів «Вовча зграя» – Потіївка 2021

Назва заходу Дата та місце проведення Відповідальні особи
1. Підготувати та провести засідання організаційного комітету 11.06.2021 р.

10:00 год.

Скиданенко А.В.
2. Підготувати листи на правоохоронні органи для забезпечення громадського порядку До 16.06.2021 року Тягун О.М.
3. Підготувати листи для забезпечення медичного супроводу До 16.06.2021 року Костюк І.М.
4. Провести захід велоперегони «Вовча зграя» – Потіївка 2021 19.06.2021 року

Скиданенко А.В.

Пашковенко І.О.

6. Забезпечити громадський порядок під час проведення культурно-масових та спортивних заходів 19.06.2021 р.

Тягун О.М.;

Яровенко Ю.П.

7. Висвітлити інформацію про проведення велоперегонів «Вовча зграя» – Потіївка 2021 в місцевих засобах масової інформації.  19.06.2021 Авксентюк Т.В.
8. Витрати, пов’язані з нагородженням спортсменів оплатити за рахунок коштів, виділених відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282. червень 2021 р. Скиданенко А.В.

Керуючий справами ( секретар)

Про організаційну підтримку та допомогу в

проведенні велоперегонів «Вовча зграя» – Потіївка 2021

Міський голова                                                                 М.В. Нетяжук