Про організацію і проведення оздоровлення, відпочинку дітей Фастівської міської територіальної громади у 2021 році.

• 14.06.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА РАДА

№                                      Від

Про організацію і проведення оздоровлення,

відпочинку дітей Фастівської міської територіальної громади у 2021 році.

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», п.п.4п.б.ч.1 ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  на виконання рішення Фастівської міської ради від 23.12.2017 року №8-ХХХV-VІІ « Про затвердження  Фастівської міської Комплексної програми  підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям”» на 2018-2022 роки., з метою забезпечення повноцінного і якісного оздоровлення, відпочинку у 2021 році , створення належних умов для освітньої, культурно – виховної, оздоровчо – спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування та харчування виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити План заходів щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Фастівської міської територіальної громади у 2021 році згідно з Додатком 1.
  2. Утворити міжвідомчий оперативний штаб із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей (далі – оперативний штаб) у складі згідно з Додатком 2.
  3. Затвердити Порядок підбору та направлення дітей Фастівської міської територіальної громади  до закладів відпочинку та оздоровлення за кошти міського бюджету у 2021 році.(Додаток 3).
  4. Затвердити Перелік документів для отримання путівки до закладів відпочинку та оздоровлення у 2021 році (Додаток 4).
  5. Сприяти залученню підприємств, установ та організацій усіх форм власності, благодійних організацій та фондів щодо надання фінансової та матеріальної допомоги в організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
  6. Здійснювати постійний контроль за раціональним і ефективним використанням коштів міського бюджету на організацію оздоровлення та відпочинку дітей, вишукувати можливості щодо здешевлення вартості оздоровчих послуг для дітей.
  7. Службі у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити своєчасне узагальнення оперативної інформації про перебіг літнього оздоровлення та відпочинку дітей.
  8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови питань з питань діяльності виконавчих органів ради з питань  медицини Давиденко О.П.

Міський голова                                                                              М. В. Нетяжук