Про нагородження до Дня працівників сільськогогосподарства

• 21.11.2023

Київськоїобласті

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15.11.2023                    м.Фастів                                     № 273-од

Про нагородження до Дня працівників

сільськогогосподарства

З нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства, за сумлінну працю, високий  професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх посадових обов’язків, керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. ОголоситиподякувиконавчогокомітетуФастівськоїміської ради, з виплатоюматеріальногозаохочення кожному в розмірі 1242грн. 23 коп., з урахуванням податків,   а саме:
  • Левчук НаталіїОлександрівні – комірнику СТОВ «Кам’янка» – ****
  • Мартинюк Валентині Володимирівні  – головному  бухгалтеру  ВП НУБіП України  «Великоснітинське НДГ ім.  О.В.Музиченка» – ****
  • УсенкуДмитру Григоровичу –головномуенергетикуВП НУБіП України «Великоснітинське НДГ ім.  О.В.Музиченка» – ***
  • ВисоцькомуОлександруСергійовичу – головному інженеру ФГ «ХОРС КЛМ» – ***
  • Конончуку Анатолію Леонідовичу –  голові Сільськогосподарського виробничого  кооперативу  «МРІЯ» – ***
  • Каламурзі Інні Петрівні –адміністратору ПСП Агрофірма «Світанок» -***
  • ДамчучинуОлександруВалерійовичу – керівнику ТОВ СП «Козин» -***
  • Пащенку Миколі Миколайовичу -голові ФГ «Світанок-АГРО» – ***
  • Монзолевській Світлані Миколаївні – – голові Фермерського господарства «Агро АС» – ***
  • Будовому Віктору Миколайовичу –– працівнику ТОВ «НВП «УКРЕЛІТЦЕНТР» – ***
  • Іванову Андрію Віталійовичу – трактористу-машиністу с/г виробництва  ПСП Агрофірма «Конкорд-Агро» – ***
  • Любінецькому Антону Андрійовичу – трактористу-машиністу с/г виробництва  ПСП Агрофірма «Конкорд-Агро» -****
  1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру виконавчого комітету Фастівської міської ради, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальнусуму 14906 грн. 76 коп., за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади та програм «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2023 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

3. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру Міхеєвій О.О. здійснити виплату матеріального заохочення  на  карткові  рахунки, за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК