Про нагородження  до  Дня працівника лісу

• 13.09.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  13.09.2021                                                                             № 273од

Про нагородження  до

Дня працівника лісу

За  сумлінну працю в лісовому господарстві, відповідальне ставлення до  роботи, з нагоди  відзначення Дня працівника лісу,  керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Оголосити подяку  виконавчого комітету Фастівської міської ради з

виплатою  матеріального  заохочення в   розмірі 621 грн. 12 коп. кожному,

а саме:

– Никоненку Леоніду Олександровичу –  майстру лісу  Веприківського лісництва Державного  підприємства «Фастівське лісове господарство»  ***

– Охріменку  Олексію Івановичу – лісорубу  Снітинського  лісництва Державного  підприємства «Фастівське лісове господарство»***

– Калініченку Олександру Анатолійовичу – слюсарю  з ремонту колісних транспортних засобів дільниці (автотранспортної) Державного  підприємства «Фастівське лісове господарство»  ***

1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 1863 грн. 36 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програм «Соціально – економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Міський   голова                                                                М.В.Нетяжук