Про надання згоди на зарахування безпідставно збережених коштів у вигляді несплаченої орендної плати за користування  земельною ділянкою, розташованою за адресою: м. Фастів, вул. Ковпака, 6  Приватним підприємством «Трансбуд»

• 23.06.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 34-ІХ-VIIІ

від 15.06.2021 року

На виконання рішення господарського суду м. Києва у справі  № 910/5901/20 за позовом  Керівника  Фастівської місцевої прокуратури в інтересах Фастівської міської ради Київської області до Приватного підприємства «Трансбуд» про стягнення безпідставно збережених коштів у вигляді несплаченої орендної плати за користування  земельною ділянкою, розташованою за адресою: м. Фастів, вул. Ковпака, 6 в сумі 849 312,38 грн. згідно листа Приватного підприємства «Трансбуд» вих. № 26/04 від 26.04.2021 р.,  керуючись ст.ст. 25- 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на зарахування безпідставно збережених коштів у вигляді несплаченої орендної плати за користування земельною ділянкою, розташованою за адресою: м. Фастів, вул. Ковпака, 6 Приватним підприємством «Трансбуд» в сумі 849 312, 38 грн. шляхом:

1) Прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради нежитлових приміщень майнового комплексу молокопереробного заводу, розташованого  за адресою: м. Фастів, вул. Ковпака, буд. 6, вартість яких відповідно до звіту про незалежну оцінку вартості нерухомого майна становить                          609 675,00 грн., в тому числі ПДВ.

2) Зарахування коштів в сумі 239 637,38 грн. на рахунок місцевого бюджету Фастівської міської територіальної громади з розстроченням платежу рівними сумами по 19 969,78 грн. на місяць з моменту укладання договору про розстрочення платежу.

1. Нежитлові приміщення майнового комплексу молокопереробного заводу загальною вартістю 609 675,00 грн., в тому числі:

– адміністративне приміщення літ. «А», площею 178,5 кв. м. вартістю 350 178,00 грн.;

– майстерня літ. «Б», площею 46,9 кв. м. вартістю 83 245,00 грн.;

– гараж літ. «В», площею 32,8 кв. м. вартістю 58 218,00 грн.;

– каналізаційно-насосона станція, літ. «Г», площею 66,5 кв. м. вартістю 118 034,00 грн.

передати в оперативне управління  виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1. Створити та затвердити склад комісії з приймання-передачі нежитлових приміщень до комунальної власності Фастівської міської ради згідно додатку 1 до даного рішення.
  2. Уповноважити міського голову на підписання договору про розстрочення платежу між Фастівською міською радою та Приватним підприємством «Трансбуд» щодо сплати безпідставно збережених коштів у вигляді несплаченої орендної плати за користування земельною ділянкою розташованою за адресою: м. Фастів, вул. Ковпака, 6.
  3. Затвердити проект договору про розстрочення платежу між Фастівською міською радою та Приватним підприємством «Трансбуд» згідно додатку 2 до даного рішення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та містобудування та на міського голову.

Міський голова                                                                      М.В. Нетяжук

Додаток № 1

до рішення міської ради

№ 34-ІХ-VIIІ

від 15.06.2021 року

Склад комісії із приймання-передачі нежитлового приміщення за адресою: м. Фастів, вул. Ковпака, буд. 6

Голова комісії:

Рудяк Людмила Іванівна    секретар  міської ради

Секретар комісії:

Пеньківська  Ірина Вікторівна – завідувач сектору раціонального використання майна виконавчого комітету Фастівської міської ради

Члени комісії:

Зінченко Ірина Сергіївна – начальник відділу з питань раціонального використання земель виконавчого комітету Фастівської міської ради.
Мельниченко Анна Валеріївна – начальник юридичного управління виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Міхеєва Ольга Олегівна

Рачок Оксана Василівна

Цедзінська Людмила Василівна

– начальник фінансово-господарського відділу, головний бухгалтер виконавчого комітету Фастівської міської ради;

– головний спеціаліст відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту;

начальник фінансового управління;

Голенков Андрій Сергійович – директор приватного підприємства

«Трансбуд»

Секретар міської ради                                                             Л.І.Рудяк