Про надання згоди на прийняття до  комунальної власності територіальної громади  міста Фастова будівель  по вул.Соборна, 16, вул.Суворова, 1, вул.Л.Толстого, 2.

• 03.09.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 19-LХХІХ-VІІ

від 27.08.2020 року

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності

територіальної громади міста Фастова будівель

по вул.Соборна, 16, вул.Суворова, 1, вул.Л.Толстого, 2

Діючи у відповідності до Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, керуючись ст.25, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Фастова будівель по вул.Соборна, 16, вул.Суворова,  1, вул.Л.Толстого, 2 від територіальної громади сіл, селищ Фастівського району в особі Фастівської районної ради.
  2. Дане рішення направити Фастівській  районній раді.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                                  М. В. Нетяжук