Про надання відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради погодження на проведення демонтажу  двох нежитлових будівель (квиткових кас) по вул. О.Зінченка, 1-а в м. Фастів

• 23.06.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м. Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 22-ІХ-VIIІ

від 15.06.2021 року

Про надання відділу з питань фізичної культури та спорту

по вул. О.Зінченка, 1-а в м. Фастів

Враховуючи існуючий незадовільний стан нежитлових будівель (бувші будівлі квиткових кас стадіону «Рефрижератор») по вул. О.Зінченка, 1-а в            м. Фастів, беручи до уваги акт комісійного обстеження даних будівель від 29.04.2021 року, керуючись п.п.4 п. «а» ст. 29, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення  постійної комісії з питань земельних відносин та  містобудування,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати погодження відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради на проведення демонтажу двох нежитлових будівель (квиткових кас) по вул. О.Зінченка, 1-а в м. Фастів.
  2. По завершенні робіт з демонтажу відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради внести змінити до реєстру речових прав на нерухоме майно та погасити право власності на нежитлову будівлю по вул. О.Зінченка, 1-а в м. Фастів.
  3. Головному бухгалтеру зняти з балансу відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчому комітету Фастівської міської ради нежитлові будівлі по вул. О.Зінченка, 1-а в м. Фастів.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та постійну комісію з питань земельних відносин та містобудування.

Міський голова                                                                   М.В.Нетяжук