Про надання ПП «ТВІНС» дозволу на оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Івана Мазепи, 6-А в м. Фастів Київської області

• 15.06.2023

Р І Ш Е Н Н Я

______12.06.2023_____     м. Фастів                                   № ___269__

Про надання ПП «ТВІНС»

дозволу на оформлення паспорту

прив’язки тимчасової споруди для

провадження підприємницької діяльності

по вул. Івана Мазепи, 6-А в м. Фастів

Розглянувши звернення ПП «ТВІНС» щодо надання дозволу на оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці (кадастровий номер: 3211200000:09:007:0239) по вул. Івана Мазепи, 6-А, в м. Фастів, Київської обл., враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 06.04.2023 р., у відповідності до ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» (із змінами), Порядку розміщення та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Фастів, затвердженого рішенням Фастівської міської ради №6-V-VII від 16.12.2015 року, керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Надати дозвіл ПП «ТВІНС» на оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Івана Мазепи, 6-А в м. Фастів Київської області згідно передпроєктних пропозицій, наведених у додатках.
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради виготовити паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Івана Мазепи, 6-А в м. Фастів Київської області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Твінс паспорт привязки ТС вул.Мазепи,6-А

Міський голова                                                                                            Михайло НЕТЯЖУК