Про надання погодження ТОВ «Контейнерний термінал Фастів» на отримання містобудівних умов та обмежень

• 26.11.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від  20.11.2020                                                                                                                 № 547

Про надання погодження ТОВ «Контейнерний

термінал Фастів» на отримання

містобудівних умов та обмежень

Розглянувши звернення Товариства з обмеженою відповідальністю «Контейнерний термінал Фастів» щодо надання містобудівних умов та обмежень на будівництво виробничо-логістичного комплексу «Контейнерний термінал Фастів» на території Промзони Завокзалля м. Фастів, керуючись п.п.9 п.«а» ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати ТОВ «Контейнерний термінал Фастів» містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва: «Будівництво виробничо-логістичного комплексу «Контейнерний термінал Фастів» на території Промзони Завокзалля м. Фастів, Київська обл.», згідно передпроєктних пропозицій, наведених у додатку.
  2. Попередити керівництво ТОВ «Контейнерний термінал Фастів» про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проєктної-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                        М.В.Нетяжук