Про надання погодження ТОВ «КОМПАНІЯ «ЮНІВЕСТ» на отримання містобудівних умов та обмежень

• 25.01.2024

Р І Ш Е Н Н Я

____________________                       м. Фастів                                   № _________

Про надання погодження ТОВ

«КОМПАНІЯ «ЮНІВЕСТ»

на отримання містобудівних

умов та обмежень

Розглянувши звернення керівництва ТОВ «КОМПАНІЯ «ЮНІВЕСТ» від 23.01.2024 №004 щодо надання дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва: «Реконструкція підприємства з виробництва пакувальної продукції ТОВ «КОМПАНІЯ «ЮНІВЕСТ» по вул. Поліграфічна, 16, м. Фастів, Київська область», керуючись п.п.9  п.«а» ч.1 ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити ТОВ «КОМПАНІЯ «ЮНІВЕСТ» отримання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва: «Реконструкція підприємства з виробництва пакувальної продукції ТОВ «КОМПАНІЯ «ЮНІВЕСТ» по вул. Поліграфічна, 16, м. Фастів, Київська область» згідно предпроектних пропозицій наведених у додатку.
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати ТОВ «КОМПАНІЯ «ЮНІВЕСТ» містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва: «Реконструкція підприємства з виробництва пакувальної продукції ТОВ «КОМПАНІЯ «ЮНІВЕСТ» по вул. Поліграфічна, 16, м. Фастів, Київська область».
  3. Попередити керівництво ТОВ «КОМПАНІЯ «ЮНІВЕСТ» про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення проектно-кошторисної документації та отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державного архітектурно-будівельного контролю.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Додаток

Міський голова                                                                                   Михайло НЕТЯЖУК