Про надання погодження Сільніченку Олексію Володимировичу, Сільніченку Олександру Володимировичу, Колішенко Ірині Олексіївні на отримання  містобудівних умов та обмежень

• 26.11.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від  20.11.2020                                                                                                                 № 545

Про надання погодження Сільніченку

Олексію Володимировичу, Сільніченку

Олександру Володимировичу, Колішенко

Ірині Олексіївні на отримання

містобудівних умов та обмежень

Розглянувши звернення Сільніченка Олексія Володимировича, Сільніченка Олександра Володимировича, Колішенко Ірини Олексіївни щодо надання містобудівних умов та обмежень на реконструкцію, належної їм, квартири № 2 у двоквартирному житловому будинку по вул. Фомічова, 26, м. Фастів, будівництво господарських споруд, керуючись п.п.9 п.«а» ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Сільніченку Олексію Володимировичу, Сільніченку Олександру Володимировичу, Колішенко Ірині Олексіївні містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва: «Реконструкція квартири № 2 у двоквартирному житловому будинку по вул. Фомічова, 26, м. Фастів, будівництво господарських споруд», згідно передпроєктних пропозицій, наведених у додатках.
  2. Попередити Сільніченка Олексія Володимировича, Сільніченка Олександра Володимировича, Колішенко Ірину Олексіївну про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проєктної-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук