Про надання погодження Герцун Анні Андріївні на отримання містобудівних умов та обмежень

• 12.09.2023

Р І Ш Е Н Н Я

_____________________                    м. Фастів                                   № ________

Про надання погодження

Герцун Анні Андріївні

на отримання містобудівних умов

та обмежень

Розглянувши звернення Герцун Анна Андріївни щодо надання дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва: «Реконструкція стрілково – спортивного клубу під басейн з оздоровчим комплексом по пров. Шевченка, 2 в м.Фастів Київської області», враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 11.09.2023 р., керуючись п.п.9 п.«а» ч.1 ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити Герцун Анні Андріївні отримання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва: «Реконструкція стрілково – спортивного клубу під басейн з оздоровчим комплексом по пров. Шевченка, 2 в м. Фастів Київської області» згідно передпроєктних пропозицій, наведених у додатках.
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Герцун Анні Андріївні містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва: «Реконструкція стрілково – спортивного клубу під басейн з оздоровчим комплексом по пров. Шевченка, 2 в м. Фастів Київської області».
  3. Попередити Герцун Анну Андріївну про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення проєктно-кошторисної документації та отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державного архітектурно-будівельного контролю.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Герцун_МУіО_басейн

Міський голова                                                                                            Михайло НЕТЯЖУК