Про надання погодження Діденко Наталії Сергіївні на отримання містобудівних умов та обмежень

• 21.08.2023

Р І Ш Е Н Н Я

16.08.2023 року                         м. Фастів                                   № 357

Про надання погодження

Діденко Наталії Сергіївні

на отримання містобудівних умов

та обмежень

Розглянувши звернення Діденко Наталії Сергіївни щодо надання дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва: «Будівництво торговельно-офісного приміщення по вул. Васильченка, 83 в м. Фастів Київської області», керуючись п.п.9 п.«а» ч.1 ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити Діденко Наталії Сергіївні отримання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва: «Будівництво торговельно-офісного приміщення по вул. Васильченка,83 в м. Фастів Київської області» згідно передпроєктних пропозицій, наведених у додатку.
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Діденко Наталії Сергіївні містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва: «Будівництво торговельно-офісного приміщення по вул. Васильченка,83 в м. Фастів Київської області».
  3. Попередити Діденко Наталію Сергіївну про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення проєктно-кошторисної документації та отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державного архітектурно-будівельного контролю.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                                                            Михайло НЕТЯЖУК

Діденко МУіО вул.Васильченка