Про надання дозволу Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради на передачу зовнішніх теплових мереж Фастівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, ЗДО №1 «Теремок» та ЗДО №4 «Зірочка» в користування ТОВ «ЕКО ТЕПЛО ГРУП» для транспортування теплової енергії

• 11.10.2022

проєкт

Про надання дозволу Управлінню освіти виконавчого комітету
Фастівської міської ради на передачу зовнішніх теплових мереж
Фастівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, ЗДО №1 «Теремок» та ЗДО №4 «Зірочка»
в користування ТОВ «ЕКО ТЕПЛО ГРУП» для транспортування теплової енергії

З метою якісного, своєчасного обслуговування та експлуатації зовнішніх теплових мереж; відповідно до Договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності, №70 від 05.09.2022, укладеного між Фастівською міською радою, ТОВ «ЕКО ТЕПЛО ГРУП» та Фастівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Фастівської міської ради Київської області; керуючись ст. 25, ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради на передачу зовнішніх теплових мереж Фастівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Фастівської міської ради Київської області, Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку №1 «Теремок» Фастівської міської ради Київської області та Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку №4 «Зірочка» Фастівської міської ради Київської області (загальною протяжністю в однотрубному вимірі – 584 м, діаметром труб, мм: 57 – 164 м, 76 – 208 м, 108 – 212 м) в користування ТОВ «ЕКО ТЕПЛО ГРУП» для транспортування теплової енергії від котельні №14 (вул. Л. Толстого, 15-А, м. Фастів), де встановлено твердопаливний водогрійний котел, до будівель навчальних закладів.
  2. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради, як балансоутримувачу навчальних закладів, здійснити заходи щодо оформлення користування (обслуговування) зовнішніми тепловими мережами, зазначеними в пункті 1 рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК