Про надання дозволу  на встановлення заборонних дорожніх знаків

• 23.06.2023

Р І Ш Е Н Н Я

_______________                                                                     ________

Про надання дозволу  на встановлення заборонних

дорожніх знаків

Враховуючи лист  Фастівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області від 06.04.2023 року №60 щодо встановлення заборонних дорожніх знаків по пров.Шестопала у місті Фастові, для безпечного та оперативного проїзду пожежно-рятувальних автомобілів, враховуючи рішення засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху та організації автомобільного пасажирського перевезення на території Фастівської міської територіальної громади від 06.06.2023 року, відповідно до ст.6 Закону України «Про дорожній рух», керуючись ст.ст. 40,52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради  вирішив:

1.Надати дозвіл на встановлення заборонних  дорожніх знаків на провулку Шестопала у місті Фастові:

– на в’їзді до провулку Шестопала із  вулиці Київська у місті Фастові,  встановити дорожній знак 3.34 «Зупинку заборонено» із табличкою зони дії дорожнього знаку 7.2.2 – 40м;

– на виїзді із території ДПРЧ-30 по провулку Шестопала у місті Фастові,  дорожній знак 3.34 «Зупинку заборонено».

1. КП ФМР «Фастів-благоустрій» забезпечити встановлення вказаних дорожніх знаків та врахувати зазначені зміни при розробленні схеми організації дорожнього руху на провулок Шестопала у місті Фастові.
  2. Контроль за виконанням  цього  рішення  покласти   на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                    Михайло НЕТЯЖУК