Про надання дозволу на встановлення пам’ятного знаку Захисникам України на території Малоснітинського академічного ліцею по вул. Миру, 117 в с.Мала Снітинка Фастівського району Київської області

• 15.06.2023

____12.06.2023______      м.Фастів                                   № __267___

Про надання дозволу на встановлення

пам’ятного знаку Захисникам України

на території Малоснітинського академічного ліцею

по вул. Миру, 117 в с.Мала Снітинка

Фастівського району Київської області

Розглянувши звернення №02-05/69 від 15.05.2023 року в.о. директора Малоснітинського академічного ліцею Надії Кравченко щодо надання дозволу на встановлення на території ліцею по вул. Миру, 117 в с.МалаСнітинка Фастівського району Київської області пам’ятного знаку Захисникам України, керуючись п.п.5п.бч.1 ст. 31,п.п.10 п.б ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл на встановлення пам’ятного знаку Захисникам України на території Малоснітинського академічного ліцею по вул. Миру, 117 в с. Мала Снітинка Фастівського району Київської області.
  2. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради розглянути можливість включення відомостей про пам’ятний знак до відповідного Реєстру пам’яток історії та культури, розташованих на території Фастівської міської територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Памятний знак Захисн.Укр. Мала Снітинка

Міський голова                                                                              Михайло НЕТЯЖУК