Про надання дозволу Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств»  на укладання договору фінансового лізингу для придбання спецтехніки

• 14.06.2021

Проєкт

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Про надання дозволу Комунальному підприємству Фастівської

міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств»

на укладання договору фінансового лізингу для придбання спецтехніки

З метою підвищення якості надання послуг КП ФМР «Борівський комбінат комунальних підприємств», керуючись Конституцією України, ст.806-809 Цивільного кодексу України, Бюджетним кодексом України,  Закону України «Про фінансовий лізинг», керуючись ст.25,60, ч.2 ст.70 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств» (код за ЄДРПОУ 13710890) на укладання договору фінансового лізингу для придбання спецтехніки з правом викупу на суму, що не перевищує 2 100 000,00 (два мільйони сто тисяч грн. 00 коп.) гривень з АБ «УКРГАЗБАНК» (код за ЄДРПОУ 23697280) на таких умовах: авансовий платіж – 30% від вартості Предмету лізингу (з врахуванням ПДВ); відсоткова ставка – не вище 12,5% річних у гривні; строк лізингу – 60 місяців; щомісячна комісія за управління кредитними коштами в частині обслуговування рахунку за операцією фінансового лізингу в розмірі 0,2 % від суми фактичного залишку заборгованості за договором фінансового лізингу на дату нарахування (але не менше ніж 1000,00 грн.); погашення лізингових платежів та відсотків – щомісячно рівними частинами; страхування – згідно з тарифами акредитованої страхової компанії АБ «УКРГАЗБАНК».
  2. Директору Комунального підприємства Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств» укласти договір фінансового лізингу на умовах визначених АБ «УКРГАЗБАНК» з врахуванням п.1 цього Рішення, договір страхування майна, договір купівлі продажу предмета лізингу, договір викупу предмета лізингу на інших умовах, визначених на власний розсуд.
  3. З метою забезпечення виконання зобов’язань Комунального підприємства Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств» надати начальнику управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради повноваження на підписання від Фастівської міської ради договору поруки та необхідних документів для оформлення цього договору.
  4. Дозволити Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств» здійснювати витрати, пов’язані з виконанням умов договору фінансового лізингу, експлуатацією, ремонтом та обслуговуванням спецтехніки згідно з діючою системою огляду ремонту рухомого складу та іншими нормативними і технологічними документами.
  5. Після закінчення терміну дії договору фінансового лізингу Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств» та/або дострокового викупу предмету лізингу здійснити дії щодо оформлення відповідних документів, що підтверджують право власності на техніку, зокрема укласти договір викупу предмету лізингу.
  6. Відповідальність за виконання рішення покласти на начальника управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради та директора Комунального підприємства Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств».
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житло-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування та першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук