Про надання дозволу ФО-П Журавльову Василю Сергійовичу на облаштування літнього майданчика для здійснення комерційної діяльності в складі закладів громадського харчування

• 21.08.2023

від 16.08.2023 року          м.Фастів                                   №   355

Про надання дозволу ФО-П Журавльову

Василю Сергійовичу на облаштування літнього

майданчика для здійснення комерційної діяльності

в складі закладів громадського харчування

Розглянувши звернення ФО-П Журавльова В.С. щодо надання дозволу на облаштування літнього майданчика для здійснення комерційної діяльності в складі закладу громадського харчування– кафе «Бункер», що знаходиться за адресою: вул. Івана Ступака, 23, м. Фастів, враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 18.05.2023 р., у відповідності до Порядку погодження місця розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради №174 від 17.04.2023 р., керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл ФО-П ЖуравльовуВ.С. на облаштування літнього майданчика для здійснення комерційної діяльності в складі закладу громадського харчування– кафе «Бункер», що знаходиться за адресою: вул. Івана Ступака, 23 в м. Фастів, терміном з 22.08.2023 року по 30.11.2023 року, площею 28 кв.м., згідно передпроєктних пропозицій, наведених у додатку.
  2. ФО-П Журавльову В.С. звернутися до Управління економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради для укладання договору про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою.
  3. По закінченню терміну дії дозволу ФО-П Журавльову В.С. забезпечити демонтаж літнього майданчика.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

вул. Ступака, 23 ФОП Журавльов Бункер