Про надання довіреності в електронній формі

• 25.08.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

08.08.2023                                             м.Фастів                                                     № 188-од

Про надання довіреності

в електронній формі

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо обов’язкової реєстрації та використання електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або в її  окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами», керуючись  п.20 ч.4   ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Надати працівникам юридичного управління виконавчого комітету Фастівської міської ради довіреність в електронній формі (електронне доручення) для можливості представляти інтереси Фастівської міської ради та її виконавчого комітету в судах з використанням підсистеми «Електронний суд», а саме:
  • Щур Юлії Дмитрівні – начальнику юридичного управління виконавчого комітету Фастівської міської ради;
  • Скиданенку Олексію Володимировичу – завідувачу сектору юридично-правового забезпечення діяльності ради  юридичного управління виконавчого комітету Фастівської міської ради;
  • Шатківському Олексію Костянтиновичу – головному спеціалісту юридичного управління виконавчого комітету Фастівської міської ради.

2.   З прийнятим розпорядженням  ознайомити Щур Ю.Д., Скиданенка О.В., Шатківського О.К..

Міський  голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК