Про меморіальні заходи у Фастівській міській територіальній громаді у 2023  році  з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

• 22.06.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

21.06.2023 р.                                       м. Фастів                               149-од

Про меморіальні заходи у Фастівській

міській територіальній громаді у 2023  році

з нагоди Дня скорботи і вшанування

пам’яті жертв війни в Україні

З метою увічнення пам’яті жертв війни,  консолідації суспільства та утвердження ідеалів миру, на виконання Указу Президента України від 17.11.2000 № 1245/2000 «Про День  скорботи і вшанування  пам’яті  жертв  війни в Україні», Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.  Затвердити план меморіальних  заходів у Фастівській міській територіальній громаді

у 2023 році з нагоди  Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

(додаток).

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з

питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський  голова                                                                                        Михайло НЕТЯЖУК

№                      від

План меморіальних заходів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв

війни в Україні

Назва заходу Дата та час проведення Відповідальні
1. Організувати та провести заходи з нагоди Дня скорботи і  вшанування пам’яті жертв війни в Україні:

– покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків у місті Фастові та у старостинських округах, комітетах самоорганізації населення.

Швидка Ж.П.

Скоробогата В.В.

Белько С.О.

Снігур А.М.

Мачтакова А. М.

2. Здійснити організаційні заходи:

– замовити продукцію для відзначення та нагородження, квіти;

До 22.06.2023

Скоробогата В.В.

3. Забезпечити висвітлення в місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради інформації про заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. До 22.06.2023 Авксентюк Т. В.
4. Провести роботи  по  благоустрою  території громади: упорядкувати  пам’ятники,  та інші  місця  поховань  загиблих  захисників України. До 22.06.2023 Матвійчук В. А.

Снігур А. М.

Чемерський О. Ю.

Белько С.О.

5. Звернутися до релігійних організацій із пропозицією провести панахиди за жертвами війни в Україні і молебні за мир в Україні та світі  та  захисників України під час богослужінь у храмах. До 22.06.2023 Скоробогата В.В.
6. Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходів у місцях проведення заходів.

Повідомити Фастівське відділення поліції та КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної допомоги» щодо запланованих заходів.

До 22.06.2023 Яровенко Ю. П.

Костюк І. М.

7. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням заходів, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2210 та 2240. Червень, Липень 2023 Скоробогата В.В.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                              Леся ТХОРЖЕВСЬКА