Про коригування проєктно- кошторисної документації за робочим проєктом «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Соборна в м.Фастів Київської області (коригування) з з урахуванням зміни назви об’єкта будівництва на «Реконструкція дорожнього покриття по вул.Соборна  в м.Фастів, Київської області»

• 21.04.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від  16.04.2021                                                                                         № 179

Про коригування проєктно- кошторисної документації

за робочим проєктом «Капітальний ремонт дорожнього покриття

по вул.Соборна в м.Фастів Київської області (коригування) з

з урахуванням зміни назви об’єкта будівництва на

«Реконструкція дорожнього покриття по вул.Соборна

в м.Фастів, Київської області»

У зв’язку зі зміною проєктних рішень та необхідністю коригування проєктно-кошторисної документації за  робочим проектом: «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Соборна в м.Фастів Київської області (коригування)» , експертний звіт від 04 лютого 2019 р., № 71/е/19-КД/П, з урахуванням зміни назви об’єкта будівництва на «Реконструкція дорожнього покриття по вул.Соборна  в м.Фастів, Київської області.» у  відповідності до наданих  технічних умов Управлінням патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України від 27.01.2021 р. № 506/41/40/02.2021, відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 31, статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. КП ФМР «Фастів-благоустрій» надати дозвіл ТОВ «Арсана ОЛ» на коригування проєктно-кошторисної  документації за робочим проектом:  «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Соборна в м.Фастів Київської області (коригування)» з урахуванням зміни назви об’єкта будівництва на «Реконструкція дорожнього покриття по вул.Соборна  в м.Фастів, Київської області.»  у  відповідності до наданих  технічних умов Управлінням патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України від 27.01.2021 р. № 506/41/40/02.2021.
  2. КП ФМР «Фастів-благоустрій» укласти договір з ТОВ «Арсана ОЛ»  на виконання робіт з коригування проектно-кошторисних документацій.
  3. КП ФМР «Фастів-благоустрій» затвердити відкориговану проєктно-кошторисну документацію у встановленому законодавством Порядку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                          М.В.Нетяжук