Про фінансування видатків по виплаті допомоги на поховання       

  • 20.02.2024

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

м. Фастів

19.02.2024                                                                                                      № 34-од

Про фінансування видатків по виплаті

допомоги на поховання       

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 99 від 31 січня 2007 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого», рішення сесії міської ради № 19-ІV-VІII від 23.12.2020 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого», у зв’язку з письмовими зверненнями Вітрук Д. В., Третяк О. Й., керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради профінансувати видатки по виплаті допомоги на поховання згідно заяви:

– Вітрук Діани Вікторівни, проживає за адресою: ***, яка здійснила поховання тітки, Ткач О. Г., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.;

– Третяк Ольги Йосипівни, проживає за адресою: ***, яка здійснила поховання сина, Третяка А. В., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.

Всього: 4000,00 (чотири тисячі) грн.

  1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру Міхеєвій О. О. здійснити виплату матеріальної допомоги на картковий рахунок за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

 

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ