Про дозвіл гр. Грінченку Роману Олександровичу на укладання договору купівлі-продажу квартири за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. *** на ім՚я малолітнього сина, гр. ***, *** року народження

• 15.04.2021

РІШЕННЯ

Від                                                                                                                                                                                     №

м. Фастів

Про дозвіл гр. Грінченку Роману

Олександровичу на укладання

договору купівлі-продажу

квартири за адресою: Київська обл.,

м. Фастів, вул. *** на ім՚я малолітнього сина, гр. ***, *** року народження

Розглянувши заяву гр. Грінченка Романа Олександровича, *** року народження, який проживає за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. *** про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу однокімнатної квартири за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. Ярослава Мудрого, буд. 38-а, кв. 69,  загальною площею – 35,7  кв.м, житловою площею – 17,4  кв.м  на користь малолітнього сина, Грінченка Тараса Романовича, 26.11.2007 року народження,  відповідно до ч.4, 7 ст.177 СК України проведеною перевіркою було встановлено, що вчинення правочину не призведе до звуження обсягу існуючих майнових прав дитини та порушення охоронюваних законом інтересів дитини, керуючись ст.12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей”, п.п.65,67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 866 від 24.09.2008 року, п.п.4 п.б.ч.1 ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендацію комісії з питань захисту прав дитини (протокол № 6 від 01.04.2021 року), виконавчий комітет вирішив:

1. Надати гр. Грінченку Роману Олександровичу, *** року народження, який проживає за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. ***, дозвіл на укладання договору купівлі-продажу однокімнатної квартири за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул.***, загальною площею – 35,7  кв.м, житловою площею – 17,4  кв.м  на користь малолітнього сина, ***, *** року народження.
  2. Зобов’язати гр. Грінченка Романа Олександровича, *** року народження, який проживає за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. ***, після вчинення правочину надати в службу у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради копію договору купівлі-продажу однокімнатної квартири за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. ***,  загальною площею – 35,7  кв.м, житловою площею – 17,4  кв.м  на користь малолітнього сина, ***, *** року народження.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти службу у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                             М. В. Нетяжук

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської

міської ради                                                                                    Л. О. Тхоржевська

Заступник міського голови з

питань діяльності виконавчих

органів ради, з питань медицини                                                  О.П. Давиденко

Подання:

В.о. начальника служби у

справах дітей та сім`ї                                                                      О.М.Мазуренко

Начальник юридичного управління                                            А. В. Мельниченко

Слухали: заяву гр. Грінченка Романа Олександровича, *** року народження, який проживає за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. ***.

Суть справи: звернувся з проханням про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу однокімнатної квартири за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. ***,  загальною площею – 35,7  кв.м, житловою площею – 17,4  кв.м  на користь малолітнього сина, ***, *** року народження.

Вирішили: Відповідно до ч.4, 7 ст.177 СК України проведеною перевіркою було встановлено, що вчинення правочину не призведе до звуження обсягу існуючих майнових прав дитини та порушення охоронюваних законом інтересів дитини, керуючись ст.12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей”, п.п.65 Постанови Кабінетів Міністрів України № 866 від 24.09.2008 року “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, п.п.4 п.б.ч.1 ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Рекомендувати: виконавчому комітету Фастівської міської ради:

1. Надати гр. Грінченку Роману Олександровичу, *** року народження, який проживає за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. ***, дозвіл на укладання договору купівлі-продажу однокімнатної квартири за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. ***, загальною площею – 35,7  кв.м, житловою площею – 17,4  кв.м  на користь малолітнього сина, ***, *** року народження.
  2. Зобов’язати гр. Грінченка Романа Олександровича, *** року народження, який проживає за адресою: Київська обл., м. Фастів, ***, після вчинення правочину надати в службу у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради копію договору купівлі-продажу однокімнатної квартири за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. ***,  загальною площею – 35,7  кв.м, житловою площею – 17,4  кв.м  на користь малолітнього сина, ***, *** року народження.