Про дострокове  припинення повноважень депутата міської ради   Швидкої Ж.П.

• 24.02.2021

Проєкт

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Про дострокове  припинення повноважень депутата міської ради                               Швидкої Ж.П.

Розглянувши заяву депутата Фастівської міської ради Швидкої Ж.П. щодо дострокового складання нею повноважень депутата Фастівської міської ради, діючи у відповідності до ч.1 ст.90 Закону України « Про місцеві вибори», п.4 ч.1 ст.5  Закону  України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада                                                                                                                                                 В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити достроково повноваження депутата Фастівської міської ради VІІІ скликання  Швидкої Жанни Петрівни.

1. Звернутись до Фастівської міської територіальної виборчої комісії Фастівського району Київської області з проханням щодо вчинення дій, пов’язаних з визнанням наступного за чергою кандидата у депутати до Фастівської міської ради  від міської організації політичної партії  ВО “Батьківщина”.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  секретаря  міської  ради.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук