Про дострокове припинення повноважень депутата Фастівської міської ради VIII скликання Федуна Олександра Олександровича

• 08.06.2023

Проєкт

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

У зв’язку із заявою депутата Фастівської міської ради VIII скликання Федуна Олександра Олександровича від 02.06.2023 №3100/06-18 про дострокове припинення ним депутатських повноважень, відповідно до п. 2 ч. 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись п. 14 ч. 1 статті 26, ч. 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Достроково припинити повноваження депутата Фастівської міської ради VIII скликання Федуна Олександра Олександровича у зв’язку з його особистою заявою.
  2. Вивести депутата Фастівської міської ради VIII скликання Федуна Олександра Олександровича зі складу постійної комісії з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних зв’язків, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.
  3. Прийняте рішення міської ради направити до Фастівської міської територіальної виборчої комісії Фастівського району Київської області.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, зв’язків із ЗМІ, громадськістю та політичними партіями.

Міський голова                                                        Михайло НЕТЯЖУК