• 17.03.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13.03.2023                                             м.Фастів                                                      № 66-од

Враховуючи невиконання розпорядження міського від 02.03.2023 № 53-од «Про доручення голові постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування», відповідно до п. 2.3 Положення про постійні комісії Фастівської міської ради VIII скликання, затвердженого рішенням Фастівської міської ради від 24.11.2020 року № 25-ІІ-VІІІ,  п. 3 ч. 1 ст. 18 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись п. 6 ст. 47, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Доручити голові постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування Оберемку В.О. скликати засідання комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування 14 березня 2023 року о 10-00 (кабінет 407) на якому розглянути питання ухилення від сплати податку АТ «Фастівська Сільгосптехніка» (ЄДРПОУ 03744994, керівник Кушнір В.П.) за земельну ділянку за адресою: вулиця Гусєва, 27, місто Фастів,та порушення вимог п.п.4 п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                        Михайло НЕТЯЖУК