Про доручення голові постійної комісії міської ради з питань охорони довкілля, природних ресурсів та відновлювальних джерел енергії

• 01.03.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

01.03.2023                                   м.Фастів                                                      № 44-од

З метою вивчення питання дотримання вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища при здійсненні підприємницької діяльності у сфері дорожнього сервісу (автомийок),відповідно до п. 2.3 Положення про постійні комісії Фастівської міської ради VIII скликання, затвердженого рішенням Фастівської міської ради від 24.11.2020 року № 25-ІІ-VІІІ, ст. 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»,п. 3 ч. 1 ст. 18 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись п. 6 ст. 47, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Доручити голові постійної комісії міської ради з питань охорони довкілля, природних ресурсів та відновлювальних джерел енергії Оніщуку С.М.:

1.1. В термін до 10 березня 2023 року,в межах повноважень, визначених чинним законодавством, організувати шляхом виїзду на місце вивчення питання дотримання законодавства про охорону навколишнього природного середовища суб’єктом господарювання, який здійснює підприємницьку діяльність за адресою: вул. Лугова, 37, м. Фастів (автомийка);

1.2. У разі виявлення порушень, що спричинили шкоду правам фізичних осіб, їх законним інтересам, життю чи здоров’ю, навколишньому природному середовищу,направити матеріали до правоохоронних та контролюючих органів.

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                                        Михайло НЕТЯЖУК