Поліцейський офіцер громади на 2023-2025 роки

• 20.06.2023
📑На засіданні сесії Фастівської міської ради прийнято рішення про затвердження програми ” Поліцейський офіцер громади на 2023-2025 роки”.
👉Програма прийнята з метою попередження правопорушень, підтримання безпеки та порядку, а також здійснення заходів по захисту власності від злочинних посягань.
🔷На сьогодні в смт Борова є лише один представник відділення Районного управління поліції, який задіяний на території Борівського, Оленівського, Мотовилівського та Мотовилівськослобідського старостинських округів.
👉Отож, прийняття програми є важливим кроком до вирішення безпекових питань громади. Задля оперативного реагування на звернення громадян для поліцейського офіцера громади буде придбано автомобіль за даною програмою.