Подання до контролюючих органів повідомлень за ф. № 1-ОПП або ф. № 5-ОПП у разі зміни видів діяльності

• 06.05.2024

ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до п. 66.1 ст. 66 ПКУ, підставами для внесення змін до облікових даних платників податків є, зокрема:

– інформація органів державної реєстрації;

– документально підтверджена інформація, що надається платниками податків.

У разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік, крім змін, які вносяться до ЄДР фізичних осіб – підприємців та громадських формувань та змін, про які платник податків повідомив за основним місцем обліку, такий платник зобов’язаний подати до контролюючому органу, в якому обліковується, уточнені документи протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до зазначених документів – п. 66.5 ст. 66 ПКУ.

Отже:

– стосовно платників, відомості про яких включаються до ЄДР – інформація про зміну видів діяльності оновлюється в контролюючих органах на підставі відомостей, отриманих від державного реєстратора, в порядку визначеному Законом № 755

– стосовно платників, відомості про яких не включаються до ЄДР, інформація про зміну видів діяльності оновлюється на підставі уточнених документів та заяви за ф. № 1-ОПП або за ф. № 5-ОПП.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа:kyivobl.ikc@tax.gov.ua