План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків

• 30.11.2023

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що Законом України від 30.06.2023 № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» внесені зміни до ПКУ, зокрема щодо порядку формування та коригування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків.

Так, згідно з вимогами п.п. 69.35 п. 69 підрозд. 10 «Інші перехідні положення» розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ встановлено, що тимчасово, на період з 01 серпня 2023 року до припинення або скасування воєнного стану на території України, до плану-графіку проведення документальних планових перевірок можуть бути включені виключно:

– платники податків, які здійснюють діяльність у сфері виробництва та/або реалізації підакцизної продукції;

– платники податків, які здійснюють діяльність у сфері організації та проведення азартних ігор в Україні (гральний бізнес);
– платники податків, які надають фінансові, платіжні послуги.

При цьому внесення змін до плану-графіку може здійснюватися щомісячно, з урахуванням форс-мажорних обставин, обставин непереборної сили, наявності/відсутності безпечних умов для проведення перевірок, які визначені п.п. 69.2 прим. 1 п. 69 підрозд. 10 «Інші перехідні положення» розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, та з урахуванням вимог, встановлених п.п. 69.35 п. 69 підрозд. 10 «Інші перехідні положення» розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.
Формування плану-графіку проведення документальних планових перевірок та внесення змін до нього здійснюються без урахування вимог, передбачених п. 77.2 ст. 77 ПКУ.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast