Педагоги-дошкільники Київської області відвідали фастівські дитсадки

• 28.10.2019

У закладах дошкільної освіти міста  №6 «Казка» та № 8 «Джерельце» відбулися перші засідання обласних педагогічних студій «Створення та діяльність команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в умовах закладу дошкільної освіти» (ЗДО № 6) та «Фізкультурно-оздоровчі технології у закладі дошкільної освіти» (ЗДО № 8) для педагогів-дошкільників Київської області .

Педагоги ЗДО № 6 «Казка» презентували  гостям досвід організації  роботи в інклюзивних групах. У практичній частині провели з учасниками педагогічної студії ділову гру «Командна взаємодія фахівців ЗДО у процесі індивідуального супроводу дитини в умовах інклюзивного навчання» та  методичний діалог «Нагальні питання сьогодення з впровадження інклюзивного навчання».

Педагоги ЗДО № 8 «Джерельце» поділилися досвідом роботи по застосуванню  сучасних фізкультурно-оздоровчих технологій з дітьми дошкільного віку: дитячий фітнес; степ-аеробіка; гімнастика з фітболами-арахісами та чирліденг.

Спікери та учасники засідань педагогічних студій  обмінялись досвідом та змоделювали  нагальні питання для розгляду  на наступних засіданнях.