Оголошено додатковий відбір на проект “Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в ОМС”

• 16.05.2023

Відкрито реєстрацію для участі у додатковому відборі на безкоштовну сертифікатну програму навчання ветеранів та ветеранок, які планують реалізувати себе на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

Мета сертифікатної програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»,якапогодженаНаціональнимагентствомзпитаньдержавноїслужби,як програма підвищення кваліфікації:

Сприяти професійному розвитку ветеранів та ветеранок,які:

• Не мають жодного досвіду роботи в сфері державної служби та/або служби в ОМС,але мають намір працевлаштування на таких посадах в найближчому майбутньому;
  • перебувають на посадах державної служби чи служби в ОМС менше 3 років станом на дату проведення конкурсного відбору слухачів та мають намір продовжувати працювати на цих посадах у найближчому майбутньому.

Обсяг сертифікованої програми6кредитівЄКТС. Тривалість програми12 тижнів.

Графік занять3 дні на тиждень у вечірній час, 2 заняття на день. Тривалість1заняття–1год20хв

Форма навчання–дистанційна, онлайн. Дистанційні заняття відбуваються у синхронному режимі (з викладачем) на платформі ZOOM. А також в асинхронному режимі з використанням платформи DistEdu. Слухачі також виконують самостійну роботу з використанням навчальних матеріалів, що розміщені на платформі DistEdu.

Етапи конкурсного відбору на навчання:

• подання заповнених форм та мотиваційних листів–до30.04.2023р.включно.
  • оголошення результатів конкурсного відбору–08.05.2023р.
  • початок навчання-16.05.2023р.

Очікувані результати навчання:

Після проходження навчання,Ви отримаєте комплекс знань і зможете розвинути уміння,які допоможуть професійно зростати та успішно працевлаштуватися на державній службі чи службі в ОМС.

Зокрема розвинути професійні компетентності необхідні для:

• виконання професійної діяльності(розроблення та забезпечення впровадження політик,надання послуг,проектний менеджмент,стратегічне управління тощо);
  • роботи з людьми(взаємодія з громадськістю,управління персоналом,управління змінами, командна робота, лідерство тощо);
  • самоменеджменту (управління часом, стресостійкість, доброчесність, ефективна комунікація тощо).

Усім    слухачам,     які    успішно     завершили     програму,    видається     відповідний сертифікат.

Вимоги до кандидатів:

• вища освіта(магістр,бакалавр чи молодший бакалавр);
  • наявність статусу ветерана АТО/ООС,російсько-українськоївійни;
  • загальний стаж роботи не менше 2х років у будь-якій сфері. У т.ч. для тих ветеранів і ветеранок,хтонемаєстажудержавноїслужбиінепрацювавворганах державної влади, або місцевого самоврядування.
  • якщо ви ветеран,ветеранкаівжемаєтедосвідроботинапосадахдержавноїслужби/ на посадах в органах місцевого самоврядування – до трьох років (вступ без проходження конкурсу);
  • вільне володіння державною мовою;
  • користувач ПК:Word,Excel,ел.пошта,месенджери;
  • доброчесність,сумлінність;
  • свідоме прагнення змін та чітке розуміння мети вступу на державну службу або службу в органах місцевого самоврядування.

Форма для заповнення:https://goo.su/QqD3fy

Проєкт “Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в ОМС” реалізується ГО “Школа врядування” на базі Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Це стало можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів,яку реалізує IREX,за підтримки Державного департаменту США.

Залишилися запитання? Звертайся до нас:SGov@ukr.net