Медичні працівники – Герої нашого часу!

• 16.06.2022

За останні роки українці це добре усвідомили. Адже вже третій рік поспіль медпрацівники, без перебільшення, знаходяться на передовій.

Вони першими, ризикуючи власним життям та здоров’ям,  вступили в бій з невіданим вірусом.

Вони усі 8 років, разом із військовими, боронять країну від ворога.

Фастівські медики єдиною згуртованою командою стали на захист громади, коли ворог був на порозі. Допомагали постраждалим із сусідніх громад в період окупації та після деокупації.

Вони, без вихідних, зберігають, захищають, підтримують та повертають безцінний дар – Життя!

Сьогодні, у переддень Дня медичного працівника, представників медичної сфери громади привітали народний депутат України Олег Дунда та міський голова Михайло Нетяжук. Настоятель римо-католицької громади о.Михайло разом із медиками прочитав молитву. А заступник начальника територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Сізілов передав подяку колективу Фастівської лікарні  від військових медиків – Національного  військового медично-клінічного центру  Головного військового клінічного госпіталю Києва – за тісну співпрацю.

Представникам медичної галузі були вручені подяки.

Сьогодні медпрацівники міцно тримають оборонні рубежі. Згуртовано та самовіддано працюють, щодня наближаючи Перемогу.

Ми долучаємося до усіх вітань!

Зичимо медичним працівникам  міцного здоров’я!

Дякуємо за Вашу щоденну невтомну працю!