Комунікаційна платформа: співпраця з сільгоспвиробниками продовжується

• 04.10.2022

У межах комунікаційної платформи в ГУ ДПС у Київській області відбулась онлайн зустріч з представниками Асоціації фермерів та приватних землевласників та підприємств, які здійснюють свою діяльність у аграрному секторі економіки – сільськогосподарськими товаровиробниками. З боку податкової служби Київщини участь у заході взяв начальник управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Данило Карпусенко.

Ключовою темою обговорення стала реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Під час зустрічі податківці детально пояснили причини зупинки реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування складених підприємствами, які брали участь у зустрічі, та проаналізували конкретні помилки, допущені платниками при наданні пояснень, заповненні таблиці даних платника, нагадали критерії оцінки позитивної податкової історії платника податків.