Юних потіївчан згуртував Молодіжний простір

• 05.08.2022

Протягом літа активні юні мешканці мікрорайону Потіївка з користю та цікавістю проводять час у Молодіжному просторі, який було презентовано 1 червня.

З дітьми працює Наталія Іванівна Абдулова. Разом із батьками діток, пані Наталія організовує  корисне дозвілля, обов’язково урізноманітнюючи заняття.

У Молодіжному просторі є настільний теніс, настільний футбол, гра в “Мафію” та “Крокодила”, шашки, на подвір’ї – спортивний  комплекс та дитячий майданчик.

Пані Наталя, за підсумками трьох місяців роботи, зазначає:  юні потіївчани стали згуртованіші та відповідальніші.

«Попереду багато ідей та планів. Сподіваємось, що будемо розвиватися, розширятися  та процвітати. Дякуємо дорогим ЗСУ за щастя кожного вечора радіти в вільній Україні, дякуємо  за дитинство наших дітей!» – повідомила секретар КСОН м-ну Потіївки Світлана Яроменко.

Інформаційно: проект було профінансовано Британською радою,  Фастівською міськрадою, депутатами та активістами мікрорайону.