Графік вивезення сміття на ЛЮТИЙ 2020 року

Вашій увазі пропонується графік вивезення сміття на ЛЮТИЙ 2020 року

👉ФАСТІВ-2, ПОТІЇВКА
☑️1.02.субота
☑️2.02. Неділя
☑️3.02. Вулиці Добролюбова, Д .Галицького, 8-го Березня, Козятинська, Кулібіна, Локомотивна, Кільцева з пров., Робітнича, Новіцького, Кривоноса з пров., Ломоносова, О. Зінченка, Миронівська , Трудова , А.Шептицького, а також МІКРОРАЙОН Потіївка.

👉КАДЛУБИЦЯ
☑️4.02. Вулиці Житомирська з пров, Г.Мінометників, Бишівська
☑️5.02. С.Білого, Григоренка, Драгоманова, Г.Пількевича, Коржаневського з пров, Савченка, Грушевського з пров, Козацька, Сковороди, Лугова, пров Танкістів

👉СНІГУРІВКА, ЦЕНТР
☑️6.02. вулиці К. Слави з пров, Бондарівська, Лисенка, Л. Українки, Маяковського, Тургенева, В. Винниченка, П. Орлика, Короленка, Новікова з пров, Озерна, Франка, О.Цьопича, Кутузова з пров, Молодіжна, Л. Чайкіної, Саєнка, Буцикова, Косовського, Суворова, Брандта, Р. Онищенків, І. Ступака, пров. Шестопала, Васильківська, Гагаріна, Друкарська, К. Строкова, Миру, Н. Сотні, Осипенка, Польова, пров. Шевченка, Заводська
☑️7.02. Вулиці Тітова з пров, Тичини, Нагорна, Лермонтова, І. Виговського, Снігурівська, Гоголя, Чехова, Броварська з пров, Терешкової з пров, Київська.

👉КАЗНІВКА
☑️8.02.субота
☑️9.02.неділя
☑️10.02.Вулиці А. Кузьменка, І. Мазепи, С. Палі , Підгірна, Джерельна, Я. Мудрого, В. Великого, Правобережна, Унавська, Матросова з пров, З. Козара, Набережна, С. Стрільців, Ватутіна, Панфілова, С. Петлюри, Садова з пров, Білоцерківська, Л. Толстого, Б. Хмельницького з пров.
☑️11.02.Вулиці Мічуріна з пров, Будівельна з пров, пров. Набережний, Челюскінців з пров, 1-й та 2-й Казнівський, Г. України з пров, Незалежності з пров, Бенардоса, Лісова.
☑️12.02. Вулиці Гетьманська, Гайдамаків з пров, Комарова, Каштанова, Слабенюка, пров.Мирний, О. Невського, Вишнева, пров. Зірковий, М. Глухенького з пров.

👉ЗАРІЧЧЯ
☑️13.02. Вулиці Калинова, С. Васильченка, Квітнева з пров, Зоряна, Скригалівська з пров
☑️14.02. Вулиці Курчатова, Фофанова, Фомічова, Щастя, Річна, Соборна, Заборовського з пров, Космонавтів, Пушкіна з пров.
☑️15.02.субота
☑️16.02.неділя
☑️17.02. Вулиці С. Покровська, К. Ольги, Чайковського, Берегова з пров, Боженка
☑️18.02. Вулиці Стеценка з пров, Стовби, Зарічна, пров К. Ольги, Моріна, Бояринцева, Силенка, Покровська.

👉ЖУРАВЛІВКА
☑️19.02. Вулиці Європейська з пров, Годованцева, П. Сагайдачного, Дорогинська, Папаніна, Соловїна, Лебедина, м-н Райдужний, Сонячна, Журавлина, Ювілейна, Дачна

👉ЗАВОКЗАЛЛЯ
☑️20.02. Вулиці Південна, Правди, пров. Якубовського, Великоснітинська, Залізнична.
☑️21.02. Вулиці Галафеева, Прорізна з пров, Воз’єднання, Буйка, пров. Пожежний, Ковпака.
☑️22.02. субота
☑️23.02.неділя
☑️24.02. Вулиці Гусева з пров, Кривця, Ягідна, Затишна, пров.Південно-Західний, Лянгасова, Українська, Колійна, Транспортна
☑️25.02. Вулиці Якубовського, Поштова з пров, Кошового, Дружби, Рибалка, Новокиївська, Завокзальна, Яблунева

👉КАЗНІВКА
☑️26.02. Вулиці А. Кузьменка, І. Мазепи, С. Палія, Підгірна, Джерельна, Я. Мудрого, В. Великого, Правобережн, Унавська, Матросова з пров, З. Козара, Набережна, С. Стрільців, Ватутіна, Панфілова, С. Петлюри, Садова з пров, Білоцерківська, Л. Толстого, Б. Хмельницького з пров.
☑️27.02. Вулиці Мічуріна з пров, Будівельна з пров, пров. Набережний, Челюскінців з пров ,1-й та 2-й Казнівський, Г. України з пров, Незалежності з пров, Бенардоса, Лісова.
☑️28.02. Вулиці Гетьманська, Гайдамаків з пров, Комарова, Каштанова, Слабенюка, пров. Мирний, О.Невського, Вишнева, пров. Зірковий, М. Глухенького з пров.
☑️29.02. субота

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ