Готуємося до нового навчального року

• 11.08.2021

З метою створення належних умов для навчання і виховання дітей влітку проводиться інтенсивна підготовка закладів освіти до 2021-2022 навчального року. Тривають будівельні та ремонтні роботи шкільних приміщень, покрівель, інженерних мереж.

Цього року  для створення  нового освітнього простору в закладах освіти Фастівської міської територіальної громади передбачено фінансування: 600 тис. грн. – залишки субвенції 2020 року на комп’ютерну техніку, 1 730 259 грн. – державна субвенція на НУШ (2021 рік) та 741 545 грн   – співфінансування з міського бюджету (2021 рік).

За літній період у закладах освіти проводяться поточні ремонти класів, закупівлі сучасних меблів, комп’ютерного та мультимедійного обладнання та  дидактичних навчальних матеріалів.

У новому навчальному році шкільний поріг вперше переступлять 755 дітей у 33 класах громади (минулого року було сформовано 37 перших класів).

В разі виходу регіону з зеленої зони, тобто потрапляння в жовту, помаранчеву чи червону, задля роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу.

Станом на початок серпня за інформацією адміністрацій шкіл провакциновано 504 працівника, що становить 33%.