Фастівчан вітають представниці Гуманітарного центру

• 19.09.2022
Featured Video Play Icon

Фастів – багатогранне місто. Фастівчани – люди з великим серцем, які вміють гуртуватися та допомагати. Тому в перші дні широкомасштабного вторгнення, усвідомлюючи усі загрози, які випали на долю українців, у нашому місті було екстрено розгорнуто Гуманітарний Центр – місце, де зупинялися евакуйовані особи та внутрішньо переміщені особи, де можна було отримати допомогу та підтримку. Центр продовжує безперервно працювати, а фастівчани допомагають кожному, хто цього потребує.

Дякуємо усім фастівчанам, хто допомагає внутрішньо переміщеним особам та евакуйованим громадянам, хто надає прихисток, харчі та одяг, речі першої необхідності нужденним, хто став підтримкою та опорою сусіднім громадам.

Нехай кожному сторицею повернуться добрі справи. Бажаю Вам прихильної долі та успіхів в усіх справах, а також Перемоги!

#ФастівВсеДляПеремоги