Довідка ф13, або як отримати витяг з реєстру територіальної громади

• 26.07.2022

Відповідно до змін в законодавстві, замість довідки 13 (ф13)  – довідка про реєстрацію – громадянин може отримати ВИТЯГ З РЕЄСТРУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

Оскільки державна програма направлена на переведення більшості запитів у сферу електронних послуг, даний витяг можна отримати двома способами:

• Самостійно, через портал «ДІЯ» (не додаток, а саме портал за наявності електронного підпису)
  • Завітавши до відділу ведення єдиного демографічного реєстру громадян, міський Палац культури, 3 поверх каб.3, тел (04565)62607

Зверніть увагу! Якщо не вдалося самостійно взяти витяг з порталу «ДІЯ», Вам необхідно актуалізувати інформацію. Для цього потрібно звернутися до відділу ведення єдиного демографічного реєстру громадян

Отримати витяг ТУТ

Покрокова інструкція як отримати витяг ТУТ