До уваги ВПО Фастівської МТГ!

• 14.08.2023

Управління соціального захисту населення ВК Фастівської МР  інформує, що  здійснюється підтримка українців, постраждалих внаслідок підриву греблі Каховської ГЕС. Кожен постраждалий з підтоплених регіонів Херсонської та Миколаївської областей отримає 5000 грн.

Згідно п.5 Постанови КМУ від 19.06.2023 року №626 (із змінами до Порядку надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню Постанова КМУ від 07.07.2023 року №691):

Постраждалим населенням визнаються особи, які на момент підриву Російською Федерацією греблі Каховської ГЕС проживали/були зареєстровані/задекларовані в населених пунктах, що розташовані в районах  підтоплень Миколаївської та Херсонської областей.

Для отримання одноразової матеріальної грошової допомоги особи звертаються до  УСЗН до 31 серпня 2023 року,

адреса: вул. Небесної Сотні, 8 м. Фастів, каб.8,

телефон для довідок:(04565)6-25-00.

Перелік документів:

1. Заява про надання матеріальної грошової допомоги.
  2. Копія паспорта/ID-картки.

3.Копія реєстраційного номера облікової картки платника   податків.

1. Довідка ВПО.
  2. Реквізити банку.
  3. Свідоцтво про народження дитини.