18 лютого відбудеться ІІ етап конкурсу із визначення програм, розроблених громадськими організаціями  ветеранів

• 13.02.2020

Шановна громадо!

18 лютого о 15.00 у каб. 109 адмінбудинку рад відбудеться ІІ етап конкурсу із визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями  ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів  міського бюджету у 2020 році.

На другому етапі конкурсу проводиться відкритий захист конкурсних пропозицій.

УМОВИ:

• Захист конкурсної пропозиції здійснює керівник або уповноважений представник учасника конкурсу державною мовою.
  • Представники громадськості та засобів масової інформації мають право бути присутніми під час відкритого захисту як спостерігачі.

А ТАКОЖ:

• У разі, якщо учасник конкурсу письмово відмовився від відкритого захисту або не з’явився на відкритий захист  конкурсної  пропозиції (без поважних причин та попередження), конкурсна комісія приймає рішення про припинення його участі в  конкурсі, про що надсилає письмове повідомлення.
  • Якщо учасник конкурсу не може з’явитися на відкритий захист конкурсної пропозиції через поважні причини (хвороба, смерть близької особи, стихійне лихо тощо), конкурсна комісія має право прийняти рішення про перенесення відкритого захисту конкурсної пропозиції.
  • Термін, на який переноситься відкритий захист конкурсної пропозиції, має бути узгоджений із учасником конкурсу, але відтермінування не має перевищувати 5 робочих днів.