18 квітня відбулося засідання гуманітарної комісії, де було обговорено питання кластерності Фастівської лікарні

• 19.04.2023

Юлія Казакова, голова комісії, медичний директор Фастівської БЛІЛ, доповіла про пророблену роботу в даному напрямку, яка тривала з кінця 2021 року. Наразі рішення щодо кластерності не прийнято – вирішується воно на рівні Київської обласної військової адміністрації та Міністерства охорони здоров’я України.

В громаді є чітке розуміння, що Фастівська лікарня має стати кластерним закладом. Наразі для цього є ряд переваг та зроблено усі необхідні кроки у відповідності до законодавчого визначеного процесу.

Участь у розширеній комісії взяли генеральний директор Фастівської БЛІЛ Андрій Герцун, медичні директори, депутати міської ради.